Vitajte! Sme radi, že ste si vybrali práve Nás.

Sme malá firmička zaoberajúca sa tlačou obrazov.Obrazy na stenu pripravujeme pre celé Slovensko a sme radi, že čoraz väčšie množstvo z Vás si vyberá práve Nás.Ponúkame viac ako 20 000 druhov obrazov z toho veľké množstvo sú viacdielné obrazy na stenu.Mnoho motívov, prijateľné ceny a rýchle dodanie-to sú naše prednosti vďaka, ktorým sa líšime od konkurencie.

Našu galériu obrazov si môžete pozreť tu.

Naša práca

Naše prednosti.

Ešte ste sa nerozhodli nakúpiť na Najobraz.sk ? Nevadí dáme Vám pár dôvodov prečo tak urobiť a byť spokojný.Nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov a preto urobíme všetko preto, aby sme Vám zjednodušili cestu ku skrášleniu domova obrazmi od Najobraz.sk .

 • Kvalita

  V oblasti kvality sa radíme k top na slovenskom trhu.Obrazy vyberáme s veľkou procíznosťou a snažíme sa vyhovieť akéjkoľvek požiadavke našich klientov.Tlačíme na kvalitné bavlnené plátno z Talianska, obrazom dodávame sýte farby vďaka 8 farebnej tlačiarni.
 • Cena

  S nami už nebudete mať pocit, že obrazy na stenu sú drahé. Môžete si vybrať zo širokej ponuky obrazov a neutratiť pritom veľa peňazí.Sme najlacnejši na trhu a nemá to absolutne žiadny dopad na kvalitu našich obrazov.
 • Doručenie

  Všetky obrazy máme skladom pripravené na expedíciu.Už žiadne čakanie, žiadne sľuby.Tovar dodávame štandardne do 3 dní od schválenia objednávky až k Vám domov.V spolupráci s kuriérskou spoločnosťou UPS Vám garantujeme dodanie do 3 dní.
 • Jednoduchosť

  Ako sa hovorí “v jednoduchosti je krása” a toho sa držíme.Zjednodušili sme výber obrazov na pár klikov.Stačí si vybrať motív, rozmer a objednať.Veľký výber motívov zaručene splní očakávania každého zákazníka.Pri výbere Vás nikto nebude otravovať, v pohodlí domova pri kávičke si nájdite svoj vytúženy obraz na stenu a my Vám ho pripravíme, odošleme, a keď k Vám obraz dorazí je prichystaný na zavesenie.
viac dielny obraz na stenu 7 dielov

Náš tým.

Toto sú oni, toto sú tí ľudia, ktorý stoja za tým, že Váš domov je krajší, Vaše steny originálnejšie a Vaša duša ukojená.Obrazy na stenu Vám s radosťou pripravujú:

Michal Bevíz

Michal Bevíz

Majiteľ, grafik

Ja sa starám o to,aby Váš nákup bol čo najpohodlnejší.Starám sa o webovú stránku ako aj grafické návrhy obrazov.

Monika Bevízová

Monika Bevízová

Spolumajiteľ,Manažér predaja

Ahojte, mojou úlohou je starostlivosť o zákazníkov, reklamácie ako aj komunikácia cez zákaznický servis.