Obraz na stenu holuby pri Eiffelovej veži

Od: 10.40

Popis

Obraz na stenu holuby pri Eiffelovej veži

Obraz vytlačený na plátne z bavlny.Obraz na plátne je natiahnutý na drevenom blind ráme a je pripravený na zavesenie do Vášho bytu, kancelárie atď. Obraz na stenu Vám vytlačíme a doručíme do 3 dní. Každý obraz starostlivo upravujeme a dodávame obrazu hlboký farebný nádych vďaka 8 farebnej tlačiarni.

Z každého obrazy na stenu, ktorý máme v ponuke je možné vyrobiť viacdielny obraz na stenu, je to zdarma a my Vám pošleme aj náhľad ako bude viacdielny obraz vyzerať. S jednodielneho obrazu viacdielny a zasa naopak z viac dielneho obrazu na stenu urobíme pre Vás jednodielny či troj dielny obraz

Obraz na stenu je tlačený na plátno zo 100% bavlny, ručne natiahnutý na drevený rám zo smrekového dreva a opatrený so závesným systémom pre lepšiu manipuláciu a okamžité použitie pre zákazníka.Obraz na stenu je starostlivo zabalený a expedovaný priamo ku dverám zákazníka. Možnosť tlačiť čierno-bielo alebo upraviť farby a dodať im sépiový nádych je samozrejmosťou podľa požiadaviek.

Fotka ako obraz sa teší čoraz väčšej obľube.Obraz na plátne je veľmi pekný darček pre Vašich blízkych, vhodný je k deťom do izby pretože je zdravotne nezávadný nesmrdí a dá sa utierať vlhkou handrou. Na výber máte množstvo rozmerov, ktoré prispôsobíme Vašim predstavám, fotky Vám bezplatne upravíme a hotovú fotku na plátne odošleme až k Vám domov.

Ďalšie informácie

Veľkosť

30x20cm, 60x40cm, 70x50cm, 90x60cm, 100x50cm, 120x80cm, 135x80cm, 140x105cm, 150x100cm

Farby

Čierno-biele farby, Originálne farby

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.