Obraz na stenu Levandulové pole pri západe slnka

Obraz na stenu Levandulové pole pri západe slnka

10.4054.40

Zrušiť výber

Popis

Obraz na stenu Levandulové pole pri západe slnka

Obraz vytlačený na plátne z bavlny.Obraz na plátne je natiahnutý na drevenom blind ráme a je pripravený na zavesenie do Vášho bytu, kancelárie atď. Obraz na stenu Vám vytlačíme a doručíme do 3 dní. Každý obraz starostlivo upravujeme a dodávame obrazu hlboký farebný nádych vďaka 8 farebnej tlačiarni.

Z každého obrazy na stenu, ktorý máme v ponuke je možné vyrobiť viacdielny obraz na stenu, je to zdarma a my Vám pošleme aj náhľad ako bude viacdielny obraz vyzerať. S jednodielneho obrazu viacdielny a zasa naopak z viac dielneho obrazu na stenu urobíme pre Vás jednodielny či troj dielny obraz

Obraz na stenu je tlačený na plátno zo 100% bavlny, ručne natiahnutý na drevený rám zo smrekového dreva a opatrený so závesným systémom pre lepšiu manipuláciu a okamžité použitie pre zákazníka.Obraz na stenu je starostlivo zabalený a expedovaný priamo ku dverám zákazníka. Možnosť tlačiť čierno-bielo alebo upraviť farby a dodať im sépiový nádych je samozrejmosťou podľa požiadaviek.

Fotka ako obraz sa teší čoraz väčšej obľube.Obraz na plátne je veľmi pekný darček pre Vašich blízkych, vhodný je k deťom do izby pretože je zdravotne nezávadný nesmrdí a dá sa utierať vlhkou handrou. Na výber máte množstvo rozmerov, ktoré prispôsobíme Vašim predstavám, fotky Vám bezplatne upravíme a hotovú fotku na plátne odošleme až k Vám domov.

Pokiaľ máte záujem o obraz na plátne z vlastnej fotky, máme pre Vás, pripravený produkt, kde si môžete dať vytlačiť obraz na plátno z vlastnej fotky. Produkt nájdete tu: foto na plátno

Ďalšie informácie

Veľkosť

30x20cm, 60x40cm, 70x50cm, 90x60cm, 100x50cm, 120x80cm, 135x80cm, 140x105cm, 150x100cm

Farby

Čierno-biele farby, Originálne farby

Customers' review

5 stars 0 0 %
4 stars 0 0 %
3 stars 0 0 %
2 stars 0 0 %
1 star 0 0 %

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may write a review.